Co je to anorexie a bulimie...

11. listopadu 2007 v 12:39 | Ol@
Tak podle mě je to hnus....Je to fakt strašný,jen se podívejte na ty fota upa dole!!!

MENTÁLNÍ ANOREXIE - porucha příjmu potravy. Člověk trpí utkvělou představou a chorobným strachem z jídla a přibírání. Případně taky vůči své postavě či nemožnosti chudnutí. Člověk uvnitř i navenek nepopsatelně trpí. Uvnitř člověka trápí výčitky z jídla, počítání kalorických hodnot, jak nejrychleji zhubnout a v hlavě má totální zmatek. V počátečním stádiu si postihnutí lidé neuvědomují, že to co dělají je nebezpečné, ale člověka postihnutého mentální anorexií poznáme snadno podle neustálého odmítání jídla, přehnaného pozorování se v zrcadle, přehnaného pohybu, zvláštního samotářského způsobu života a v neposlední řadě nemocným vzhledem.
ANOREXIE - z lékařského hlediska je to vychrtlost, kdy někdo nechce a nebo nemůže jíst, ale ne s nějakým cílem - zhubnout apod. Není to psychiská choroba jako mentální anorexie.
MENTÁLNÍ ANOREXIE SE ZVRACENÍM - v podstatě je to mentální anorexie + si člověk dává prsty do krku, aby si vyvolal zvracení kvůli strachu ze snězeného jídla atp.
BULIMIE - ve zkratce to znamená chorobné přežírání, obezita.
MENTÁLNÍ BULIMIE - závislost na jídle. Člověk je schopný zkonzumovat neskutečné množství jídla a následně na to si vyvolat umělé zvracení, aby nepřibíral na váze. Lidem postihnutých bulimií může prasknout žaludek.

Všem lidem postihnutých jednou z poruch příjmu potravy může selhat organismus, dokonce to celé vede až k smrti
Tyto obrázky jsou fakt odporný a holky NIKDY nechtějte vypadat jako ony.Vím,že to láká,ale copak chcete být kost a kůže a při nejhorším umřít?!?Já myslím,že né!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama